Reşitpaşa Kurye Expres Moto Kurye
Reşitpaşa Kurye Expres Moto Kurye

Reşitpaşa bir tarafında İstinye birtarafında Tarabya arkasında ferahevler semti olan Sarıyer'e bağlı bir mahalledir.Yeniköy yalı ve köşkleri ile meşhurdur osmanlı döneminden kalma birçok köşk ve yalı vardır.İstanbulu sahilden dolaşayım diyenler bilir araçla yeniköye girdiğinizde deniz göremezsiniz çünkü yalılar deniz kenarını parsellemiştir denizin kokusunu alırsınız ama göremezsiniz hemen çıkışta sizi muhteşem serin rüzgarıyla boğaz manzarası karşılar.Bolca balık restaurantları ve cafe leriyle sizi dinlendiricek ve doyuracak birçok mekan vardır.Yeniköy Kurye olarak Böyle güzel bir mahalleye motorlu kurye hizmeti vermekten gurur duymaktayız.Moto kurye hizmeti almak isteyen tüm Yeniköy halkını 0212/270/20/40 nolu nuradan bizlere sipariş vermelerini bekliyoruz.Reşitpaşa Kurye 2004 yılında İstanbul da kurulmuştur.İstanbul içinde moto kurye hizmeti vermekteyiz.imkbden asagiya baltalimani tarafina inerken gececeginiz varoslukla koy arasinda gidip gelen, yuksek nufus barindiran semtlerden biridir. istanbul'a cok $ey verdigini du$unurum hep.emirgan sırtı da denilebilen yer.
iett'nin çalışanlarına boğaz manzaralı ev satarak yerleşime açılması sonucu, alıp başını giden yer.
uç noktaların buluştuğu, zenginlerin çok zengin, fakirlerinse sürüdüğü semt.çok ilginç bir yerdir resitpasa. bir kere yeri çok merkezidir. rumelihisarını geçtikten sonra baltalimanından yukarı çıkınca veya maslaktan istinye'ye sapınca imkbnin ordan aşağı diye tarif edilebilir. ana caddesinin bir yanı havuzlu villalar ve şatolarla, diğer tarafı gecekondu ve çarpık kentleşme ile doludur. merkezde ve ucuza yasamak isteyenler için ideal bir semttir, zira ulaşım da kolaydır çünkü hem 3 değişik otobüs hattı, hem de metroya giden dolmuş hattı da bulunur. 5 dakka yürüyüşle de boğaz kıyısına inildiği için iyidir.gecekondularinin emirgan korusunu ve ce$itli mezarliklarin yemye$il agaclarini fatih sultan mehmet koprusuyle birarada gordugu, bir kisim villalarinin* ise tam ters istikamete baktiklarindan gore gore moloz yigini gecekondulari gordugu bir semt. ba$langic noktasinda bir de $ahin tepesi diye bir site vardir ki, akillara ziyan bir isimle yillardir dikilmektedir. ayrica kanal 7'nin kurulu$ ve geli$me a$amalarini bu mahallede satin aldiklari yerleri takip ederek ogrenmek mumkun olmu$tur. insani dindar gorunur, kapali kapilarin arkasinda ailesi ile tezat icinde ya$ayan genc kizlar barindirir. muhtarinin bu mahallede 2, istanbul genelinde 4-5 tane supermarketi vardir.imkb'den önce bir hiç olan, imkb açıldıktan sonra adam yerine konmaya başlanan ve bütün pizzacıların servis yapmaya başladığı, yön tabelası sarı olan (büyük bir ihtimalle restore edilmiş bir dolu tarihi ev barındırdığı için) semt.tezatların birbiriyle iç içe geçtiği istanbulda bir semt. reşitpaşanın bazı yerleri insana çok güzel gelebildiği gibi özellikle gecekonduların bulunduğu alanlar yitik mekanlardır. bazı yerlerde lüks villalar ile gecekondular iç içe geçmiştir. sonuçta herşeye rağmen tarihi bir mekandır, istanbul un kaosu hissedilmez.


 

 

 

Sarıyer Bölgesi Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

Yeniköy Kurye

Rumelihisarı Kurye

Tarabya Kurye

İstinye Kurye

Reşitpaşa Kurye

Sarıyer Kurye

Zekeriyaköy Kurye

Kilyos Kurye

 

 

Motorlu Kurye
Montaj Bloggif oluşturulan
Express Kurye

Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Kuryemiz gönderinizi teslim eder etmez, firmamızdan size siparişiniz ulaştı bilgisi verilir.

Gece Moto Kurye

Akşam 18:00 den sonra vereceğiniz siparişler gece kurye olarak tabir edilmektedir. Firmamızda 24:00 a kadar kurye elemanı bulunmaktadır. Saat 21:30 dan sonraki siparişleriniz için yukarıda bulunan kurye telefonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Gece kurye hizmetimizakşam 19:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Saat 19:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 2 katıdır. 21:30 dan sonraki gönderiler için firmamız fiyat haklarını saklı tutar. Fiyat verilecek siparişin bilgilerin göre operasyon tarafından belirlenir.